top of page

naše služby

Vítáme vás na stránkách webu klinické logopedie pro děti mládež a dospělé. Naše ambulance poskytuje kvalifikovanou péči v oblasti poruch komunikace. Poskytujeme konzultace, vyšetření a odbornou terapii osobám s poruchou komunikace a to v příjemném prostředí a vždy s individuálním přístupem.

V rámci komplexní péče spolupracujeme úzce s dalšími odborníky z oborů psychologie, psychiatrie, foniatrie, ORL, neurologie, rehabilitace. Dále s odborníky ze školství, jako je pedagogicko-psychologická poradna, speciálně pedagogická centra, mateřské školy a základní školy.

Děti a dospívající

Zajišťujeme péči o děti  všech věkových kategorií, včetně poradenství u kojenců a batolat. Nebojte se přijít na konzultaci, nejste-li si jistí tím zda vaše dítě mluví správně a zda je v pořádku, že ještě nemluví vůbec, zda správně vyslovuje nebo pokud se vám zdá, že občas zadrhává. Lépe je přijít dříve, než se nějaká chyba zafixuje a pak se těžko napravuje.

Dospělí

Logopedie není určena jen pro děti. V naší ordinaci rádi a běžně přivítáme řadu dospělých klientů, kteří přicházejí s poruchami řeči, jako jsou špatná výslovnost hlásek, neplynulost, afázie či dysartie.

 

Pro dospělé klienty je zajištěno příjemné a důstojné prostředí a samozřejmě  přístup odpovídající věku klienta. Při práci používáme materiály a cvičení, které jsou vhodné pro dospělé klienty.

Nebojte se začít s logopedií v dospělosti, ať je váš problém ve výslovnosti, zadrhávání nebo jste po cévní mozkové příhodě, úrazu,...

Velmi často je terapie v dospělosti účinná a to co vám třeba nešlo v dětsví, v dospělosti lépe zvládnete díky zkušenostem, lepší schopnosti se soustředit a pevné vůli.

Naše prostory
bottom of page